آرد نخودچی خانگی برای چاقی

با توجه به ارزش غذایی حبوبات هر کدام دارای ارزش غذایی بخصوصی هستند که خواص آرد نخود چی برای پوست و چاقی بسیار حائز اهمیت می باشد، این محصول نوعی آرد است، همانگونه که از نامش پیداست این محصول از نخودچی پوست گرفته بدست می آید بدین صورد که نخودچی را پست گرفته سپس به دو روش کوبیدن یا آسیاب کردن به آرد تبدیل می نمایند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

رنگ آرد نخودچی اصولا سفید مایل به طلایی هستند، همراه با عطر و بوی عالی می باشد.

یکی از مزایای ویژه ای که آرد نخود چی نسبت به آرد های دیگر دارد این است، که این آرد هنگام فرآوری تصویه نمی شود، و فیبر و ویتامین های خود را از دست نمی دهد.

این محصول به خاطر دارا بودن مواد مغذی همچون ویتامین ب 9 که به ساخت گلبول های قرمز و سفید کمک می کند، برای بدن بسیار مفید است.

همچنین دارا بودن کربوهیدرات برای افزایش انرژی در بدن، فسفر برای حفظ و استحکام بدن، اهن که برای رفع کم خونی و اکسیژن لازم در ریه و دیگر قسمت های بدن، ویتامین ب1 برای جذب گلوکز و بهتر عمل کردن مغز، کاهش خستگی، ضعف و افسردگی، بسار مفید و پر خاصیت بوده و همچنین خوردن آن در اول صبح و به صورت ناشتا برای بهتر جذب شدن باعث روشن شدن و چاق شدن بدن می شو برای دیدن ادامه مطالب با سایت آراد برندینگ همراه باشید.

 

آرد نخودچی برای چاقی

در میان مردم مصرف آرد نخودچی برای چاقی زیاد به چشم می خورد، چه در افراد لاغر چه در افراد چاق، به طور مثال خواص آرد نخود چی برای چاقی را می توان اینطور بیان کرد که کسانی که از وزن و حجم کم بدنشان ناراضی هستند میتوانند با مصرف با  برنامه آرد نخود چی به وزن و حجم دلخواه خود دست پیدا کنند.

آرد نخودچی برای چاقی

نخود چی به دیل داشتن فیبر، پروتئین و کالری بالا یکی از مفید ترین جیره های غذایی برای افزایش وزن و حجم می باشد، برای تهیه این بمب انرژی و اضافه وزن و افزایش حجم بدن نیاز است که آرد نخود چی را به همراه عسل طبیعی مصرف کرد تا باعث جذب و تامین بهتر سوخت و ساز بدن شود، که اکثر ورزشکاران خود از این شیوه مطلع هستند و به افراد تازه کار نیز توصیه می کنند، این ترکیب به نوبه خود یک مکمل غذایی طبیعی و سالم است، که هر روز به طرفداران آن افزوده می شود.

 

آرد نخودچی خانگی

شما می توانید به راحتی در منزل خود آرد نخودچی خانگی را تهیه نمایید و مورد استفاده خود قرار دهید.

این محصول از گلوتامین و آمینو اسید فراوانی برخوردار است که می تواند به راحتی سیستم ایمنی بدنتان را تقویت کرده و موجب افزایش سیستم ایمنی بدنتان شود.

برخی از خانمهای خانه دار از محصول فوق در غذاهای مختلفی با توجه به کاربردهایی که دارد از آرد نخودچی استفاده می کنند برای مثال از آن در سوپ می ریزند و دلیل اضافه کردن آن به مواد سوپ این می باشد که لعاب خوبی می دهد و باعث جا افتادن سوپ می گردد.

آرد نخودچی خانگی

همچنین به راحتی می توانید از این محصول کیک و شیرینیهای خوشمزه درست کنید که هم به صورت خانگی و هم صنعتی می توانید شیرنی معروف نخودچی را درست کرده و با چای میل نماید.

این شیرینی یکی از معروف ترین شیرنیهایی می باشد که در بین همگان معروف و مشهور است و همچنینی طرفداران بسیار زیادی نیز دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.