استفاده از حوله پالتویی پردیس در ساخت بزرگترین پناهگاه جنگ هسته ای

به گفته Tierno، نحوه خشک شدن حوله پالتویی پردیس بین استفاده به همان اندازه مهم است که چقدر حوله های خود را می شویید. به این دلیل است که به طور کلی، حوله خشک بهتر از حوله خیس به کشتن ارگانیسم ها یا سرکوب رشد آنها کمک می کند.

Tierno می‌گوید: «همه موجودات برای رشد به آب نیاز دارند و بنابراین شما آن را با رطوبت بالا تأمین می‌کنید.

بنابراین آویزان کردن یک حوله مرطوب و استفاده شده در حمام، آن را در معرض رطوبت محیط قرار می دهد. بنابراین خشک شدن بیشتر طول می کشد و ارگانیسم ها عمر طولانی تری دارند یا رشد می کنند. بعلاوه، اگر یک حوله خیس و کثیف را تا کنید، همین امر صادق است.

بنابراین در واقع، حوله حمام شما یکی از چیزهایی است که نباید در حمام نگهداری کنید. به جای آن، حوله‌هایتان را بیرون از حمام خشک کنید و آن‌ها را آویزان کنید یا باز کنید تا رطوبت تبخیر شود. اگر حوله مدت‌ها پس از حمام خیس است، آن را بشویید و با حوله دیگری تعویض کنید.

حوله

Tierno همچنین بر اهمیت دانستن نحوه صحیح پاک کردن باسن و همچنین ناحیه تناسلی تاکید می کند. اگر بعد از رفتن به حمام و حمام به درستی پاک کنید، پس از حمام کردن، زباله‌های کمتری روی حوله باقی می‌ماند، و این امر باعث می‌شود که حوله کمتر در معرض عوامل بیماری‌زا و میکروب باشد.

به طور خلاصه، اگر عادات بهداشتی و پاک کردن خوبی دارید، ممکن است حوله شما بعد از حمام کمتر کثیف شود. این ممکن است به معنای دوری از استفاده بیشتر از آن باشد.

به گفته دکتر گونزالس، اگر قارچ ناخن پا، پای ورزشکار، خارش جوک یا زگیل دارید، مهم است که از حوله های تازه شسته شده استفاده کنید تا اطمینان حاصل شود که میکروب ها نمی توانند به سایر قسمت های بدن سرایت کنند.

دکتر گونزالس می‌گوید: «حوله‌های کثیف همچنین می‌توانند اگزما یا درماتیت را تشدید کنند، زیرا می‌توانند باکتری‌ها را به قسمت‌های دیگر بدن بکشانند و پوست را تحریک کنند و در نتیجه باعث تشدید اگزما شوند». افرادی که از آکنه رنج می برند ممکن است هنگام خشک کردن صورت خود با حوله های کثیف شاهد افزایش ضایعات باشند.

بنابراین اگر با هر یک از این بیماری‌های پوستی مرتبط روبه‌رو هستید، شستن حوله‌هایتان در دفعات بیشتر ایده بدی نیست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.