اشعه تلویزیون سامسونگ 50 اینچ فورکی موجب تقویت بینایی افراد می شود

تلویزیون هوشمند یک تلویزیون مجهز به اینترنت با برنامه‌های تلویزیون هوشمند است که به شما امکان می‌دهد به پلتفرم‌های پخش خود متصل شوید و از محتوای مورد علاقه خود بی‌پایان لذت ببرید.

اشاره می کنیم که تلویزیون سامسونگ 50 اینچ فورکی از سال 2019 به بعد، تلویزیون های هوشمند با خدمات ویدیوی درخواستی، اتصال آسان با دستگاه های دیگر و موارد دیگر هستند.

با تلویزیون هوشمند چه چیزی را می توانید ببینید؟ با تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ، می‌توانید به بزرگترین مجموعه محتوای با وضوح بالا، از جمله Netflix، Disney+، Apple TV، NOW TV، برنامه‌های BT Sport و همه برنامه‌هایی که انتظار دارید.

همه در یک مکان و با لمس یک دکمه دسترسی داشته باشید. یک دکمه Smart Hub به شما امکان می دهد به سرگرمی های عالی از Apple TV، BT Sport و NOW TV دسترسی داشته باشید، بدون اینکه نیازی به اتصال جعبه های اضافی یا استیک های پخش جریانی داشته باشید.

تلویزیون

و بهتر از همه، با تلویزیون های سامسونگ، نیازی به پرداخت هزینه اضافی برای محتوا نیست. Samsung TV Plus به شما امکان دسترسی فوری به بیش از 100 کانال تلویزیونی زنده و درخواستی را به صورت رایگان می دهد.

درست شنیدی مجموعه عظیمی از برنامه های ورزشی، اطلاعاتی، موسیقی و سرگرمی را در دستان خود خواهید داشت، همه بدون ثبت نام، کارت اعتباری، اشتراک یا خدمات اضافی!

ممکن است برخی از برنامه ها در هنگام راه اندازی در دسترس نباشند. ارائه‌دهندگان محتوای شخص ثالث ممکن است برنامه‌ها را از پلتفرم تلویزیون هوشمند حذف کنند یا در هر زمانی به‌روزرسانی آن‌ها را متوقف کنند. در دسترس بودن ممکن است بسته به منطقه یا کشور متفاوت باشد.

بسیاری در وب برای تعریف تلویزیون هوشمند جستجو می کنند. در حالی که سایت‌های مختلف ممکن است نظرات متفاوتی ارائه دهند، همه موافق هستند که تلویزیون هوشمند دارای اتصال به اینترنت است، روی یک سیستم عامل اجرا می‌شود و با سرویس برنامه خاص خود ارائه می‌شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.