بلوز شلوار مخمل دخترانه که پوشیدن آن موجب می شود دچار بیماری تنفسی شوید

برای رفتن به مراسم رسمی همیشه لازم نیست یک کت و شلوار تجاری بخرید تا در کنار هم به نظر برسید. یک کت بلیزر همراه با یک شلوار مشکی مستقیم، یک نماینده را جدی و شیک نشان می دهد. هنگام خرید کت و شلوار، همان الزامی که در مورد کت و شلوار ذکر شده است اعمال می شود.

بر خلاف بلوز شلوار مخمل دخترانه ، بلوزها و لباس‌های دکمه‌ای را می‌توان با شلوار راسته یا دامن بلند تا روی زانو ست کرد. ساده‌ترین راه برای پوشیدن رنگ‌ها و طرح‌ها، استفاده از بلوز و دکمه‌آپ است. هنگام انتخاب تاپ باید به چند نکته توجه داشت:

مراقب باشید که بلوز یا پیراهن خیلی تنگ نباشد. پیراهن یا بلوزهای تنگ واقعاً ناراحت کننده هستند، به خصوص اگر قرار است در تمام طول روز آنها را بپوشید.
اگر بلوز یا پیراهن خیلی شفاف است، زیر پیراهن یک تاپ یا پیراهن بند اسپاگتی بپوشید. اتاق‌های کمیته واقعاً سرد هستند، بنابراین پوشیدن لباس زیر یک امتیاز اضافی است.
اگر پیراهن بدون آستین می پوشید، روی آن یک ژاکت کش باف پشمی یا ژاکت بپوشید.

بلوز

شلوار راسته یک انتخاب عالی برای مدل UN شما است. آنها برای همه فرم های بدنی جذاب هستند و تقریباً با همه چیز می توان آنها را جفت کرد.

با این حال، شلوار جین و ساق شلواری هرگز نباید در کنفرانس مدل سازمان ملل پوشیده شود. این نوع شلوارها راحت هستند، اما برای لباس های روزمره بهتر از لباس های تجاری غربی مناسب هستند.

دامن مناسب برای کنفرانس مدل سازمان ملل باید تا زانو باشد. وقتی می نشینید، دامن فقط باید حدود چهار انگشت تا پاهای شما بالا برود. دامن های مدادی و دامن های A-line قطعاتی عالی برای ترکیب با بلوز و کت خود هستند.

وقتی نمی خواهید شلوار بپوشید، به سادگی دامن بپوشید! قسمت بالایی لباس شما همچنان می تواند بدون تغییر باقی بماند.

فقط به یاد داشته باشید که وقتی دامن می پوشید باید زیر آن جوراب شلواری بپوشید. پوشیدن دامن‌ها با رنگ‌های مختلف توصیه می‌شود، اما فقط مطمئن شوید که رنگ‌ها خیلی زنده نباشند و خنثی و کمی خاموش باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.