بهترین پارچه مبلی مناسب با سلیقه شما

 اگر به سمت مبل گرم‌تر و پارچه نساجی بروجرد متمایل شوید، خوش شانس هستید. ما بهترین پارچه ها را برای مبل ها در زیر گردآوری کرده ایم.

میکروفیبر
مبل های میکروفایبر از پارچه مصنوعی ساخته شده اند، به این معنی که بادوام، مقاوم در برابر لکه هستند و به راحتی محو نمی شوند. اگر بچه یا حیوان خانگی دارید، مبل میکروفیبر یکی از بهترین پالت پارچه های مبل است که می توانید برای خانواده خود انتخاب کنید.

مبل های میکروفایبر به راحتی تمیز می شوند و ضد حساسیت هستند و حلقه های پارچه به اندازه کافی کوچک هستند که پنجه های حیوان خانگی شما در آنها گیر نمی کند.

از آنجا که اثاثه یا لوازم داخلی بسیار گرم است، مبل های میکروفیبر برای استراحت و آرامش راحت هستند. برای تمیز کردن مبل‌های میکروفیبر، موهای حیوان خانگی یا گرد و غباری که در پارچه جمع شده است را جاروبرقی بکشید و با یک حوله مرطوب آن را تمیز کنید.

پارچه مبلی

نکته حرفه‌ای:
پارچه های مصنوعی الکتریسیته ساکن را تداوم می بخشند، بنابراین مراقب باشید که هنگام نشستن بر روی پارچه مبلی ترک ، احتمال بیشتری برای شوکه شدن در اثر استاتیک قرار بگیرید.

ترکیب پنبه و پنبه
پنبه یک الیاف طبیعی فوق العاده است که در هزاران رنگ و طرح وجود دارد و بسیار مقرون به صرفه است. پنبه بافت بسیار تنگی دارد، بنابراین یک مبل پنبه ای پارچه مبلی جدید می تواند سال ها دوام بیاورد.

همچنین در زیر نور مستقیم خورشید محو نمی شود، و آن را به یک انتخاب عالی برای اتاق های نشیمن آفتابی تبدیل می کند.

نکته منفی این است که پنبه می تواند به راحتی لک شود. اگر چیزی روی مبل نخی ریختید، روی آن جوش شیرین بپاشید. اجازه دهید جوش شیرین به مدت 20 تا 30 دقیقه بماند و سپس پودر را با یک پارچه خشک به پارچه بمالید. با جاروبرقی باقی مانده را پاک کنید.

 • منابع:
  1. Your Guide to the Best Sofa Fabrics
 • تبلیغات: 
  1. دلارهای صرافی بزرگ تهران را درون جار شیشه ای مخفی کردند!
  2. نخودها سبزیجات حبوباتی به شکل غلاف سبز هستند
  3. ابزار آلاتی که پیچ های طلا را با خود یدک دارند .
  4. توقیف دستگاه هموژن کارخانه لبنیاتی که حاوی خون انسان بود

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.