دلایل رشد استفاده از لوله پلی اتیلن

نیاز به لوله‌های باکیفیت در توزیع آب و گاز، کشتی‌های دریایی غوطه‌ور و سایر سیستم‌ها به این معنی است که استفاده از لوله‌های پلی‌اتیلن تنها در آینده افزایش خواهد یافت.

برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد برای محصولات لوله کشی، روش های ساده اتصال لوله های پلی اتیلن اهمیت فزاینده ای پیدا می کنند و لوله پلی اتیلن فشار قوی در شرایط متفاوتی تولید می شود.

تولیدکنندگان لوله پلی اتیلن یک سیستم جامع را برای اطمینان از سازگاری با طیف وسیعی از اتصالات و قطعات ابداع کرده اند. قبل از بررسی مجموعه، با اتصالات لوله پلی اتیلن آشنا شوید.

اگر خود را با اتصالات لوله پلی اتیلن معرفی کنید، برای پروژه بعدی خود آمادگی بیشتری خواهید داشت و لوله پلی اتیلن 6 اینچ برای این موارد مناسب تر می باشد.

یک بحث عمیق در مورد لوله های پلی اتیلن و اتصالات لوله پلی اتیلن در این مقاله پوشش داده شد. در پلیمریزاسیون اتیلن، پلی اتیلن (PE)، یک ماده ترموپلاستیک به دست می آید.

به صورت کویل های نورد شده یا در طول های مستقیم تا 40 فوت، پلی اتیلن را می توان به دست آورد و لوله پلی اتیلن فاضلابی در این باره مورد آزمایش قرار گرفته است.

سیم پیچی برای قطرهای کوچکتر (6 اینچ OD) بیشتر از طولهای متوالی رایج است و لوله پلی اتیلن کشاورزی از انواع این مدل لوله ها است.

لوله های پلی اتیلن در طیف گسترده ای از ضخامت دیوار بر اساس سه سیستم مختلف اندازه گیری در دسترس هستند:

اندازه لوله آهنی قطر داخلی، IPS-ID (SIDR)
ابعاد لوله تعیین شده توسط قطر بیرونی ثابت (DR)
اندازه لوله مسی قطر خارجی (CTS)

 • منابع:
  1. Applications of PE Pipe
 • تبلیغات: 
  1. روغن بنفشه ای که می تواند گروه خون شما را تغییر دهد!
  2. داستان زرشک در دشت لوت!
  3. کشف محفظه‌هایی پر از تابلو برق در کره ماه!
  4. چگونه با مایع دستشویی پسوریازیس را درمان کنیم؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.