فروش عمده و ارزان آرد ستاره فانتزی هرند

از دیر باز نان جز یکی از مهمترین مواد غذایی است که در سفره ایرانیان به چشم می‌خورد. نان از خمیر درست می شود و برای تهیه خمیر آرد عنصر اصلی است.

اگر چه آرد از آسیاب کردن دانه های مختلفی مانند حبوبات، غلات، جو، دانه های نشاسته ای و غیره به دست می آید، اما مهم ترین و اصلی ترین نوع آرد همان آرد گندم است که خود آرد گندم نیز انواع مختلفی دارد.

آرد فانتزی یکی از محبوب ترین آرد ها به شمار می آید و فروش عمده و ارزان گندم موضوعی است که مورد توجه عمده فروشان این محصول قرار گرفته است.

فروش عمده و ارزان آرد ستاره فانتزی هرند

فروش عمده و ارزان آرد ستاره فانتزی هرند از نمایندگی

فروش عمده و ارزان آرد ستاره فانتزی هرند از نمایندگیکارخانه های زیادی در ایران وجود دارند که آرد ستاره فانتزی را از گندم تازه و مرغوب تولید می کنند.

این کارخانه ها آرد تولیدی خود را به نمایندگی های خود در سراسر نقاط کشور عرضه میکنند‌. این نمایندگی ها نیز آرد را به صورت عمده به عمده فروشان می فروشند و سپس عمده فروشان آن را وارد بازار می کنند و آرد نول عمده و خرده عرضه می کنند.

اگر مایل هستید آرد گندم کامل کنید می توانید به نمایندگی ها و عمده فروشی های آرد فانتزی مراجعه کنید و به مقدار مورد نیاز خود آرد خریداری نمایید. مشاوران فروش و همکاران ما در اسرع وقت سوال های شما را در این زمینه پاسخ گو خواهند بود.

پخش بهترین انواع آرد فانتزی

برای نانوایی ها یکی از مهم ترین دغدغه ها تولید بهترین نوع آرد است. همچنین شیرینی پزی ها نیز با دغدغه تهیه آرد ستاره فانتزی مرغوب مواجه هستند.

امروزه هر نمایندگی تولید آرد ستاره فانتزی وب سایت های اینترنتی تاسیس کرده اند که فروش آرد فانتزی را به صورت آنلاین در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.

تولیدی هایی که بهترین نوع آرد فانتزی را تولید و پخش می کنند، همواره به نکاتی همچون میزان پروتئین موجود در آرد، میزان خاکستر آرد و اندازه ذرات آرد توجه می کنند و این عوامل جز عوامل تاثیر گذار در کیفیت آرد فانتزی تولید شده است.

یکی از مهم ترین پروتیین هایی که باید مقدار آن در آرد بررسی شود، گلوتن است.

آرد هایی که دارای مقدار بالاتری از گلوتن هستند، در حالی که نان تهیه شده از این نوع آرد بسیار ترد است در عین حال به نان استحکام می بخشد و مانع از خرد شدن نان می شود. و بالعکس آرد هایی که دارای مقدار گلوتن کمتر هستند محصول این نوع آرد هم بسیار ترد است اما استحکام کمی دارد و زود خرد می‌ شوند؛ دلیل سریع خرد شدن بعضی شیرینی ها نیز استفاده از آرد نول قیمت آن نسبت به بسته بندی با مقدار کم گلوتن در تهیه ی این شیرینی ها است.

ویژگی های آرد ستاره فانتزی تولید ایران

ویژگی های آرد ستاره فانتزی تولید ایرانآرد ستاره فانتزی که برای تهیه خرید نان سنتی و نان های حجیم استفاده می شود، یکی از بهترین انواع آرد محسوب می شود.

در تولید آرد ستاره فانتزی بیشتر از قسمت آندوسپرم گندم که حاوی مقدار زیادی گلوتن ( باعث چسبندگی خمیر و ور آمدن آن می شود ) است و مقدار کمی از پوسته گندم است. درصد سبوس گیری آرد ستاره فانتزی حدود ۱۸ درصد است و از آن علاوه بر تولید نان، در تولید مواد غذایی دیگری نیز استفاده می شود.

از جمله در تولید انواع شیرینی های خشک و کیک ها به کار می رود. چون این نوع آرد، آردی نرم است محصولات تولید شده از این آرد نیز دارای انعطاف پذیری بالا و بافتی اسفنجی هستند.

آرد سفید ستاره فانتزی تولید شده در ایران دارای ویژگی های به خصوصی است که حاصل آن تهیه ی نان هایی مرغوب و با کیفیت است.

گندمی که در نقاط مختلف ایران کشت و برداشت می شود و در تولید آرد ستاره فانتزی از آن استفاده می شود، از مرغوب ترین گندم های جهان محسوب می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.