لیست قیمت آرد نول هرند

برای کسانی که در امر پخت انواع کیک و شیرینی به فعالیت مشغول هستند، تهیه آرد مناسب یکی از مهم ترین ضروریات به شمار می رود؛ چرا که کیفیت و تازگی آرد می تواند بر روی محصول نهایی که به دست می آید تاثیر مستقیمی دارد؛ یکی از بهترین نمونه آردهای موجود در بازار آرد نول است که توسط شرکت هرند تولید و ارائه می گردد؛ شما می توانید قبل از خرید این محصول، با جست و جوی کوتاهی در سایت های اینترنتی در مورد لیست قیمت عمده آرد نول هرند با کیفیت مناسب اطلاعات کاملی به دست آورده و سپس اقدام به خرید نمایید.

لیست قیمت آرد نول هرند

آرد نول هرند یکی از محصولات برتر ایرانی

آرد نول هرند یکی از محصولات برتر ایرانیاگر بگوییم آرد سوخاری درشت یکی از محصولات برتر ایرانی ست، اغراق نکرده ایم؛ چرا که این آرد از بهترین و مرغوب ترین گندم های ایرانی تهیه شده است؛ با این که مقدار بسیار زیادی از سبوس آن در هنگام تولید از آن جدا می شود، اما به علت رنگ سفید و زیبایی که پیدا می کند، مورد توجه بسیاری از قنادی ها و تولید کنندگان شیرینی است.
چرا که وجود سبوس در آرد، می توان آن را مستحکم نموده و انسجام آن را بالا ببرد، در نتیجه محصولاتی که بر مبنای آن تولید می شوند، آن چنان ترد و پفکی نیستند؛ البته این موضوع برای نانوایی ها یک امتیاز مثبت به شمار می رود، چرا که آن ها با استفاده از آردهایی که درصد بالایی از سبوس را درون خود دارند، نان هایی می پزند که به راحتی خرد و تکه تکه نمی شود.
اما مسئله ای که برای قنادان و تولید کنندگان کیک و شیرینی مهم است، دارا بودن حالت تردی و پفکی کیک و یا شیرینی آن هاست که این امر امکان پذیر نمی باشد مگر این که از آرد نول که از درصد کمی سبوس برخوردار است استفاده نمایند.

خریداران آرد نول چه کسانی هستند؟

معمولاً کسانی که در قنادی ها به فعالیت مشغول هستند و یا خط تولید کیک و کلوچه و انواع بیسکوییت ها را دارند، از خریداران اصلی آرد نول در کشورمان به شمار می روند، چرا که برای آن ها تردی و سفیدی آرد حرف اول را می زند و می تواند رنگ و بوی بسیار عالی و بی نظیری را برای انواع محصولات تولید شده آن ها به ارمغان آورد.
از جمله مهم ترین ویژگی آرد نول هرند می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • دارای رنگ بسیار زیبا و شفاف
  • بدون وجود ذرات ناخالصی در آن
  • دارای مقادیر بسیاری از پروتئین گیاهی در ساختار خود
  • قیمت مناسب
  • دسترسی آسان
  • بیشتر بخوانید: آرد گندم سبوس دار ارگانیک

شرکت نمایندگی اصلی آرد نول هرند

شرکت نمایندگی اصلی آرد نول هرنداگر شما عزیزان نیز از صاحبان صنایع تولیدی کیک و کلوچه هستید و یا در قنادی خود به پخت انواع کیک ها و شیرینی های خوشمزه اشتغال دارید و قصد خرید آرد نول با بالاترین کیفیت ممکن را دارید، می توانید از طریق شرکت هایی که به عنوان نمایندگی اصلی عرضه و پخش آرد نول هرند در کشورمان به فعالیت مشغول هستند، بهترین نمونه های موجود از این آردها را تهیه کرده و سپس توسط آن ها با کیفیت ترین و مرغوب ترین شیرینی ها را تولید کرده و در دسترس مشتریان خود قرار دهید.

از جمله مهم ترین ویژگی هایی که آرد نول از آن برخوردار می باشد این است که سرشار از پروتئین است و از بافت بسیار نرمی برخوردار می باشد و همین امر موجب شده است که کیک هایی که توسط آن پخته می شوند بسیار نرم بوده و زمان میل کردن به راحتی در دهان آب شده و طعم خوش کیک را به انسان منتقل نماید.
یکی از ویژگی هایی که موجب شده است شرکت هرند در بازارهای داخلی و خارجی کشورمان شناخته شده باشد این است که از بهترین گندم های ایرانی و خارجی آردهای خود را به دست می آورد و با استفاده از بهترین فناوری روز این محصولات را آماده مصرف برای مشتریان می نماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.