مصرف آلو خشک در بازار تهران در ماه رمضان روزه را باطل نمیکند

نیمی از مردان جمعیت بیشتر از زنان از افزایش کلسترول خون و متعاقب آن بیماری قلبی رنج می برند. آلو کانال‌های خونی را باز می‌کند و پلاک‌ها را از حفره آن‌ها پاک می‌کند. همه اینها منجر به پیشگیری از تصلب شرایین، ترومبوز و سایر شرایط از این قبیل می شود.

آلو خشک در بازار محیط روانی عاطفی را آرام می کند. این کیفیت توسط افرادی که به طور مرتب با عوامل استرس زا مواجه می شوند بسیار ارزشمند است. فقط 5 میوه در روز به آرامش و خواب راحت کمک می کند.

این میوه به مردانی که از الکل سوء مصرف می کنند کمک می کند تا کبد خود را منظم نگه دارند و آن را به موقع با اتانول تمیز کنند. در این خاک کلسترول مضر با صفرای اضافی دفع می شود.

علاوه بر این، آلو به کنترل فشار خون و جلوگیری از پرش آن کمک می کند. میوه ها حرکت روده و میکرو فلور را بهبود می بخشند، احتمال سکته قلبی، سکته مغزی، بیماری عروق کرونر قلب را کاهش می دهند.

آلو

جالب اینجاست که تمام ترکیبات معدنی، اسیدهای آلی و ویتامین های مورد نیاز نسل جوان در آلو متمرکز شده است. آلو و میوه های پخته را کودکان در هنگام شیوع عفونت در بهار و پاییز میل کنند. این ترکیب به افزایش قدرت دفاعی بدن کمک می کند.

این محصول به آرامی مجرای روده را تمیز می کند، میل به غذا را بهبود می بخشد، وزن بدن را با اضافه وزن عادی می کند. آلو برای کودکان آلوده به کرم ها توصیه می شود.

اگر کودک با دارو درمان می شود، جوشانده آلو خشک تهیه کنید. بنابراین، اثر داروها را بهبود می بخشید و بدن کودک را از سموم پاک می کنید.

در دوران بارداری، آلو می تواند و باید در رژیم غذایی گنجانده شود. این میوه سرشار از اسید فولیک است و برای تشکیل صحیح جنین ضروری است. به لطف پتاسیم، بدن از شر مایعات اضافی خلاص می شود که باعث از بین رفتن تورم اندام ها می شود.

فیبر غذایی که محصول را تشکیل می دهد به طور فعال فعالیت دستگاه گوارش را تحریک می کند و از این رو یبوست و ناراحتی در شکم از بین می رود. وجود اسید اسکوربیک در آلو به بدن در مقاومت در برابر عفونت های ویروسی کمک می کند. بیماری های دوران بارداری بسیار نامطلوب هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.