مصرف چای 500 گرمی شهرزاد برای سلامت روان افراد ضرر دارد

فواید چای سیاه برای سلامتی از قبل شناخته شده بود، به دلیل وجود پلی فنول هایی که توسط بافت ها جذب می شوند و اثرات مثبتی بر بدن دارند. چیزی که معلوم نبود این است که این نوشیدنی خاصیت لاغری نیز داشت.

این موضوع توسط یک مطالعه توسط محققان آمریکایی در دانشگاه کالیفرنیا تأیید شد، که بر قدرت چای سیاه در کاهش وزن تأکید کرد.

به طور خاص، رشد باکتری های روده خاصی به نام Pseudobutyrivibrio را تحریک می کند که به تسریع متابولیسم کمک می کند و در نتیجه به سوزاندن چربی آسان تر کمک می کند.

با این حال، مصرف چای 500 گرمی شهرزاد برای به دست آوردن اندام بهتر باید در یک رژیم غذایی صحیح و در یک سبک زندگی سالم گنجانده شود، که بنابراین شامل ورزش منظم بدنی نیز می شود. استفاده یا حتی سوء استفاده از نوشیدنی تنها با هدف از بین بردن کیلوهای اضافی می تواند مشکلات جدی ایجاد کند.

چای

این نوشیدنی معطر و خوش طعم همچنین می تواند به عنوان یک درمان طبیعی برای مراقبت از موهای شکننده یا پوشاندن موهای خاکستری استفاده شود. اول اینکه چای سیاه حاوی مواد معطر، تانن و مهمتر از همه کافئین است که قادر به مهار DHT، هورمون مسئول ریزش مو است.

علاوه بر این، می تواند به پوشاندن یا پوشاندن موهای خاکستری مرتبط با افزایش سن، که به دلیل از بین رفتن فیزیولوژیکی ملانین در رنگدانه های پوست سر ایجاد می شود، کمک کند. بسته‌بندی‌ها یا ماسک‌های موی خانگی را می‌توان برای بازگرداندن درخشندگی و شادابی به موهای تحت استرس تهیه کرد.

این اثر موهایی سالم تر و قوی تر خواهد داشت. بنابراین، چای سبز می‌تواند جایگزین معتبری برای رنگ‌های صنعتی باشد، به‌ویژه زمانی که این رنگ‌ها به دلیل تهاجمی بودن، نامناسب باشند.

در دوران بارداری توصیه می شود از محصولات شیمیایی که می توانند به جنین آسیب برسانند خودداری کنید، بنابراین دم کرده چای سبز که روی مو استفاده می شود به همان اندازه موثر و کاملاً بی خطر و بی ضرر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.