پارچه مبلی جدید که در بین نیازمندان خراسان شمالی برای گرم ماندن در زمستان توزیع شد

همچنین برای انتخاب پارچه مبل باید به دکوراسیون فعلی اتاق نگاه کنید. مگر اینکه قصد بازسازی کامل را داشته باشید، به پارچه مبل نیاز دارید تا با آنچه قبلاً دارید مطابقت داشته باشد.

یک اتاق نشیمن با شخصیتی مدرن، سبک و شیک برای یک مبل چرمی سنگین با یک قاب چوبی بزرگ مناسب نیست.

حوزه دیگری که برای انتخاب پارچه مبلی جدید باید در نظر داشت، سبک زندگی شما و سایر افرادی است که با شما زندگی می کنند. بچه ها و حیوانات خانگی به پارچه ای برای کاناپه نیاز دارند تا ضد گلوله باشد.

آخرین چیزی که شما نیاز دارید این است که هر 6 ماه یکبار روکش مبل خود را تعویض کنید زیرا دوام لازم برای تحمل سختی های زندگی خانوادگی را ندارند.

پارچه های اثاثه یا لوازم داخلی برای استفاده رسمی مناسب تر هستند. نه در یک منطقه پر رفت و آمد مانند یک اتاق نشیمن خانوادگی. قبل از انتخاب پارچه مبل برای آن، واقعاً در نظر بگیرید که چقدر یا چقدر از مبل شما استفاده می کند.

پارچه

مهمتر از همه، هر پارچه ای که تصمیم می گیرید، باید بادوام، مقاوم در برابر ضربه باشد و بتواند شکل خود را حفظ کند. همچنین باید برای نشستن راحت باشد. سعی کنید از بافت های خشن مانند جوت دوری کنید، به خصوص اگر برای مدت طولانی روی آن می نشینید.

همیشه قبل از خرید پارچه ای برای اثاثه یا لوازم داخلی، رقم دو مالش را بررسی کنید. شما باید به دنبال رقمی در محدوده 10000 تا 25000 مالش دوبل باشید. با خرده فروش محلی خود تماس بگیرید یا با فروشگاه آنلاین تماس بگیرید تا مطمئن شوید که مواد انتخابی شما برای مبل شما مناسب است.

بهترین متریال برای یک مبل در فضای باز باید ضد آب و مقاوم در برابر آب و هوا باشد. ضد اشکال بودن و مقاوم بودن در برابر قالب نیز از عوامل مهم برای پارچه خارجی هستند.

برای جلوگیری از محو شدن پارچه مبل، مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش چیزی است که باید به آن نیز توجه کنید. این به جلوگیری از تخریب روکش های مبل شما در مقابل نور مستقیم خورشید کمک می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.