پوشیدن لباس ضد حریق آتش نشانی موجب قتل وحشیانه مهاجر آمریکایی شد

مانند بسیاری از آتش نشانی های دیگر در اروپا و به ویژه در فرانسه، رنگ سنتی لباس آتش نشانان پاریس آبی است. Sioen Fire از طریق تحقیقات گسترده در زمینه بهبود حفاظت به معنای وسیع، رنگ قرمز را پیشنهاد کرد و پذیرفته شد.

اگرچه آنها اولین آتش نشان های فرانسوی نبودند که رنگ روشن را برای لباس ضد حریق آتش نشانی انتخاب کردند، اما این خبر توسط کانال های اطلاعاتی مختلفی مانند روزنامه “Le Parisien” مخابره شد که اعلام کرد این یک “انقلاب کوچک” است.

چرا این همه سر و صدا ایجاد می شود اگر فقط به خاطر رنگ است؟ اول از همه، دید جان انسان ها را نجات می دهد، بنابراین در صورت مداخلات شبانه، مداخلات در آب و هوای بد و در مکان های پر دود اهمیت زیادی دارد.

علاوه بر این، بسیاری از مداخلات در خیابان ها، در جاده های شلوغ یا در تونل ها انجام می شود. از آنجایی که آتش نشانان با خطرات زیادی روبرو هستند، وظیفه ما این است که از این قهرمانان تا حد امکان محافظت کنیم.

اما این فقط در مورد دید نیست. سرهنگ پلاس، سخنگوی BSPP به France Inter توضیح می دهد که چرا رنگ جدید بسیار مفید است:

به لطف این رنگ، ما قادر خواهیم بود به جای 14 ثانیه در برابر تشعشعات گرما 20 ثانیه مقاومت کنیم. قادر خواهیم بود مدت بیشتری با آتش مبارزه کنیم و مهمتر از همه، بیشتر به دنبال قربانیان بگردیم.

لباس

قرمز روشن گزینه بسیار خوبی برای انتقال گرمای تابشی است. رنگ بژ همین مزایا را دارد، به همین دلیل است که این رنگ برای تجهیز آتش نشانان ELD در پاریس که در شرایط سخت کار می کنند انتخاب شده است.

به لطف همکاری خوب بین BSPP و Sioen Fire، لباس جدید آتش نشانان پاریس یک موفقیت واقعی است و چشم ها را به خود جلب می کند. جنس پارچه و سایز و رنگ نو می باشد.

مجتمع نوآورانه 830 Square به طور روزانه از آتش نشانان BSPP محافظت می کند. این شامل دو مانع حرارتی و یک غشای ضد آب است. در صورت آتش سوزی، پارچه حباب هوا تولید می کند که محافظت از آتش نشان را افزایش می دهد.

همراه با تغییر رنگ، نوارهای یک تکه منشوری با دید بالا برای بهبود بیشتر دید توسعه یافته است. لباس آتش نشانی پاریس در حال حاضر دارای خطوط راه راه کمتری نسبت به لباس قبلی است، اما آنها موثرتر و همچنین در موقعیت بهتری هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.