کارآفرینی پسر جوان با استفاده از پتو بافتنی شب نما

در اتاقی با دمای 68 درجه فارنهایت، این پتو وقتی روی ملحفه‌ها قرار می‌گیرد ما را راحت نگه می‌دارد، اما خیلی برشته نیست. در یک شب سرد گرمای قابل توجهی را در زیر یک تسمه می بخشید.

اندازه آن سخاوتمندانه است پتو سربازی پادشاهی که ما آزمایش کردیم به راحتی قابل حمل بود. همچنین دارای گواهی تجارت منصفانه و گواهینامه GOTS (استاندارد جهانی نساجی ارگانیک) است و Boll & Branch سیاست بازگشت 30 روزه را ارائه می دهد.

ایرادات اما نه ایرادگیر: این پتو گیر می کند، اما این پتو فقط با قلمرو این نوع بافت باز و مطبوع همراه است. نخ های برآمده و گشاد در برابر پنجه های حیوانات خانگی، حلقه های لبه دار و ناخن های بلند پا آسیب پذیرتر هستند.

روپوش نخی بافت دار Riley ترکیبی فوق العاده از سبک آرام، دوام و تنفس را ارائه می دهد. در بالای تخت تیز اما معمولی به نظر می رسد.

بافت آجدار پتو شب نما ممکن است شبیه کرفس سفتی باشد، اما این پتو بیشتر شبیه به خرچنگ است  آرام و مطبوع. پس از شستن، فقط کمی چروک می شود و حتی نرم تر به نظر می رسد.

رایلی دو لایه دارد: پشت از گاز پنبه ای (یعنی پارچه ای سبک و شل بافته شده) و قسمت جلویی آن از پنبه ضخیم تر و متراکم ساخته شده است که ساختار را اضافه می کند، بنابراین صاف و صاف روی تخت می نشیند.

این همچنین باعث می‌شود که Riley بسیار بادوام‌تر از پتوهای تابستانی که فقط از گاز ساخته شده‌اند و سبک‌تر از چندین روتختی که آزمایش کرده‌ایم.

لازم به ذکر است که پتو بافتنی نوزاد انتخاب بسیارحساس برای نوزادان می باشد.

ما فکر می‌کنیم که رایلی سال‌ها دوام می‌آورد و آن را به مدت طولانی آزمایش می‌کنیم تا ببینیم چگونه می‌پوشد.

پتو گلبافت دو نفره  خنک‌ترین پتو در لیست ما است ما فکر می‌کنیم برای دمای تابستان به تنهایی کار می‌کند و می‌توان آن را در بقیه ایام سال زیر یک لحاف یا روتختی قرار داد.

  • منابع:
    1. The Best Blankets
  • تبلیغات:
  1. آزمون دانش آموزان یک مدرسه با آزمایش قارچ
  2. نکاتی که باید هنگام خرید مبل به آن دقت کنید
  3. برای دریافت شیر باید در یخچال خود را باز کنید
  4. تهیه پودینگ با استفاده ماشین ظرفشویی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.