کفش کشتی معمولی که از تکه های مس برای بهترین کشتی گیر جهان ساخته شد

بازگشت کفش‌های ورزشی مانند کفش کشتی معمولی به بوی حرمت، مدیون آنها هستیم. با اعلام توقف تولید مدل استن اسمیت در سال 2012، آدیداس تمایلی را در مورد کفش تنیس در معرض خطر انقراض ایجاد کرد.

نتیجه، در مواجهه با شوق، 2 سال بعد، استن اسمیت بازگشته و تمام پاها را کفش می کند! در پی آن، یک مدل پرچمدار دیگر را هدایت می کند: سوپراستار! مزایای آن؟

رنگش، سفید، یک طرف حصیر به آن می دهد و ناگهان با همه چیز می آید: شلوار جین، تاکسیدو، لباس، شورت، چرم، تور ماهی… ما به همه میکس ها جرأت می کنیم.

تقصیر آن این است که ما آن را دیده ایم و آنقدر آن را کرده ایم که از آن خسته شده ایم؟ بله تا حدودی نکته منفی دیگری که باید به آن اشاره کرد، این سفیدی بی‌نظیر است که نیاز به تمیز کردن دقیق و پیچیده کفش‌های کتانی دارد.

کفش ورزشی دویدن از آنجایی که در زندگی فقط تنیس نیست، کفش‌های دویدن نیز حق دارند که به نفع خود برگردند. رهبری راه؟ New Balance که اکنون با مدل‌های متعددی از برند نایک دنبال می‌شود، به همان اندازه که بین دونده‌ها محبوبیت دارد و مدگراها!

کفش

نقطه قوت آنها جنبه رنگارنگ آنها است که اجازه می دهد تا اصالت را به ظاهر آن بیاورید. صورتی، شرابی، طلایی، سرمه ای، مسی، نئون: ساده است همه رنگ ها وجود دارد! بهترین متحد آنها مطمئناً جین خام است که آنها را در یک چشم به هم زدن از پارک به خیابان می برد.

توصیه کوچک ما برای اطمینان از با؟ از تطبیق آنها با لباس خود اجتناب کنید: خیلی مد روز نیست و یک محدودیت واقعی است. به طور خلاصه، اتخاذ این شیدایی بی فایده است.

کفش های کتانی بلند هرگز واقعاً از بین نرفتند. کانورس که در اصل برای بازی بسکتبال طراحی شده بود، به لطف سنگ کوچک و جنبه سرکش خود اغوا شده است.

میک جگر که در مراسم عروسی خود در سال 1971 پوشیده شد، به لوازم ضروری در کمد لباس تبدیل شده است. دامن، شلوار جین، لباس، لباس شهری یا شب، ما آنها را با همه چیز می پوشیم!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.